Новини

13 Квітень 16:02
КОМАНДНО-ШТАБНІ НАВЧАННЯ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ
КОМАНДНО-ШТАБНІ НАВЧАННЯ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Охтирське міськрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області 12 квітня 2018 року прийняло участь в командно-штабному навчанні цивільного захисту з ланками територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту міста Охтирка та Охтирського району відповідно до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 19.12.2017 року № 763-ОД «Про основні напрямки підготовки і завдання цивільного захисту Сумської області на 2018 рік».

Керівництво навчанням здійснювали заступник голови Сумської ОДА, перший заступник голови обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Боршош І.С. та директор Департаменту цивільного захисту населення Сумської ОДА, заступник голови обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Милаш О.М.

Тема навчань: «Дії органів управління та сил цивільного захисту ланок територіальної підсистеми ЄДСЦЗ у разі виникнення надзвичайної ситуації на базі зберігання зброї військової частини Національної гвардії України».

Мета навчання:

  • вдосконалення злагодженості та оперативності в роботі керівного складу, органів управління та сил цивільного захисту;
  • підвищення готовності органів управління та сил цивільного захисту до виконання заходів з евакуації населення із зони можливого ураження, а також життєзабезпечення евакуйованого населення;
  • практичне відпрацювання заходів з оповіщення, евакуації, розміщення евакуйованого населення та забезпечення громадської безпеки і порядку в евакуйованих пунктах.

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу