Новини

13 Квітень 16:02
КОМАНДНО-ШТАБНІ НАВЧАННЯ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ
КОМАНДНО-ШТАБНІ НАВЧАННЯ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Охтирське міськрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області 12 квітня 2018 року прийняло участь в командно-штабному навчанні цивільного захисту з ланками територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту міста Охтирка та Охтирського району відповідно до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 19.12.2017 року № 763-ОД «Про основні напрямки підготовки і завдання цивільного захисту Сумської області на 2018 рік».

Керівництво навчанням здійснювали заступник голови Сумської ОДА, перший заступник голови обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Боршош І.С. та директор Департаменту цивільного захисту населення Сумської ОДА, заступник голови обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Милаш О.М.

Тема навчань: «Дії органів управління та сил цивільного захисту ланок територіальної підсистеми ЄДСЦЗ у разі виникнення надзвичайної ситуації на базі зберігання зброї військової частини Національної гвардії України».

Мета навчання:

  • вдосконалення злагодженості та оперативності в роботі керівного складу, органів управління та сил цивільного захисту;
  • підвищення готовності органів управління та сил цивільного захисту до виконання заходів з евакуації населення із зони можливого ураження, а також життєзабезпечення евакуйованого населення;
  • практичне відпрацювання заходів з оповіщення, евакуації, розміщення евакуйованого населення та забезпечення громадської безпеки і порядку в евакуйованих пунктах.

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.