Новини

16 Травень 16:12
Краснопільщина готується до оздоровчої кампанії влітку
Краснопільщина готується до оздоровчої кампанії влітку

16 травня 2019 року за участю представників Краснопільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області проведено нараду з керівники пришкільних таборів, персоналу їдалень та медпрацівників закладів оздоровлення Краснопільської РДА і Великосироватської об`єднаної територіальної громади.

Під час заходу були розглянуті питання безпечного перебування дітей в оздоровчих закладах, забезпечення повноцінного відпочинку та оздоровлення дітей влітку, попередження виникнення гострих кишкових інфекційних хвороб та масових отруєнь в організованих колективах, безпечності харчових продуктів, продовольчої сировини, наявності відповідних документів та дотримання санітарних норм під час організації харчування в оздоровчий період.

В ході наради кожен із присутніх мав можливість поставити запитання та отримати на них вичерпні відповіді.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.