Новини

23 Квітень 18:08
КУЩОВИЙ СЕМІНАР З ПИТАНЬ ПРОФІЛАКТИКИ ІНФЕКЦІЙНИХ ТА ІВАЗІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ
КУЩОВИЙ СЕМІНАР З ПИТАНЬ ПРОФІЛАКТИКИ ІНФЕКЦІЙНИХ ТА ІВАЗІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

В Шосткинській районній державні адміністрації відбувся кущовий семінар щодо профілактики інфекційних захворювань на території області. Задля покращення обізнаності стосовно проведення заходів з недопущення потрапляння збудників африканської чуми свиней, нодулярного вузликового дерматиту ВРХ, ящуру, високопатогенного грипу птиці та інших захворювань паразитарної етіології фахівці приїхали до Шосткинського району з трьох сусідніх – Ямпільського, Кролевецького та Середино-Будського районів.

Під час заходу було акцентовано увагу на винятковій значущості проведення роз’яснювальної кампанії, стосовно профілактики інфекційних захворювань серед населення району та суб’єктів господарювання. Наразі Шосткинський район має статус «благополучного» щодо цих захворювань. Однак, свого часу, вірус африканської чуми позначився на економіці району непоправними збитками – галузі свинарства на Шосткинщині більше не має, за винятком одноосібників. Тож, органи місцевого самоврядування, спеціалісти управління Держпродспоживслужби, фахівці районних, міських державних лікарень ветеринарної медицини, міжрайонних державних лабораторій Держпродспоживслужби мають реально оцінювати рівень, покладеної на них, відповідальності. І всіляко сприяти розвитку аграрного сектору. В тому числі, й шляхом забезпечення прав громадян на належний рівень консультаційної підтримки та своєчасного й ефективного реагування на проблемні аспекти, що виникають під час ведення господарської діяльності підприємствами та власниками особистих селянських обійсть району».

В ході семінару учасників ознайомили з епізоотичними ситуаціями в країнах світу, аспектами профілактики та заходами боротьби з інфекційними та інвазивними захворюваннями тварин та птиці, а також з правилами відбору зразків патологічного (біологічного) матеріалу та пересилання їх для проведення лабораторних досліджень.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.