Новини

05 Серпень 13:54
Літній відпочинок дітей під контролем Держпродспоживслужби
Літній відпочинок дітей під контролем Держпродспоживслужби

Спеціалістами Лебединського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області прийнята участь у комісійному обстеженні КУ СОР «Сумський обласний центр відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання» - наметового табору «Сузір’я». Табір розташований на березі річки Псел, обладнаний згідно вимог Державних санітарних правил і норм для загальноосвітніх навчальних закладів «Влаштування, утримання та організації режиму діяльності дитячих наметових містечок», затверджених наказом МОЗ України № 89 від 07.02.12р. Третя зміна роботи табору розпочинається з 02.08.2019. Зміна триває 14 днів, планується відпочинок 124 дітей з декількох районів Сумської області.

Для дітей обладнані намети, харчоблок, медпункт, ізолятор, туалети, душова, місце для прийому їжі, льох для зберігання овочів, проведене зонування території з виділенням зони відпочинку, спортивної та інших. Для дітей організоване п’ятиразове харчування, погоджене перспективне меню. Вартість харчування однієї дитини на добу становить 110 грн.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.