Новини

27 Червень 12:08
ЛІТНЯ ОЗДОРОВЧА КАМПАНІЯ ТРИВАЄ
ЛІТНЯ ОЗДОРОВЧА КАМПАНІЯ ТРИВАЄ

Заступник начальника-начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства   Конотопського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Олена Віталіївна Романюк прийняла участь в робочій групі з Департаментом освіти і науки Сумської ОДА щодо вивчення питань організації та проведення оздоровчо-відпочинкової кампанії в закладах освіти м. Конотоп та Конотопського району. Разом з начальником відділу освіти Конотопської міської ради Беспалою О.В. та головним спеціалістом відділу дошкільної, загальної середньої освіти управління дошкільної, загальної середньої та інклюзивної освіти, позашкільної та виховної роботи Департаменту освіти і науки Сумської ОДА Лантушенко О.С. обстежили дитячий оздоровчий табір «Мрія» відділу освіти Конотопської міської ради, який розташований за адресою с. Таранске,   Конотопського району. Під час виїзду надані побажання, рекомендації щодо покращання роботи табору. Наголошено директору на питання профілактики гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь серед дітей та персоналу.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.