Новини

27 Травень 10:28
Миропільська та Краснопільська об'єднані територіальні громади готуються до оздоровчої кампанії влітку 2019 року
Миропільська та Краснопільська об'єднані територіальні громади готуються до оздоровчої кампанії влітку 2019 року

17 травня 2019 року в залі районного Палацу культури було проведено нараду за участю спеціалістів Краснопільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області та керівників пришкільних таборів, персоналу їдалень та медпрацівників закладів оздоровлення та відпочинку Краснопільської та Миропільської об`єднаних територіальних громад.

В ході наради були розглянуті питання санітарного та епідемічного благополуччя дітей в оздоровчих закладах, забезпечення повноцінного відпочинку та харчування, попередження виникнення гострих кишкових інфекційних хвороб та масових отруєнь, безпечності харчових продуктів, продовольчої сировини, наявності відповідних документів та дотримання санітарних норм під час організації харчування в оздоровчий період.

Попереджено про запровадження та забезпечення функціонування процедур, заснованих на принципах системи НАССР.

Також на нараді керівників таборів попереджено про персональну відповідальність за проведення оздоровчої кампаній.

Під час наради були розглянуті численні запитання щодо організації роботи оздоровчих таборів.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.