Новини

10 Грудень 10:38
Міжнародний семінар на тему: «Транскордонні захворювання тварин»
Міжнародний семінар на тему: «Транскордонні захворювання тварин»

5-6 грудня 2018 року у м. Києві в рамках Європейського інструменту інституційної розбудови TAIEХ у співпраці з Європейським агентством з питань безпечності харчових продуктів (EFSA) та Генеральним Директоратом Європейської Комісії з питань здоров’я та безпечності харчових продуктів (DG SANTE) пройшов міжнародний семінар на тему: «Транскордонні захворювання тварин».

Метою семінару був обмін знаннями та досвідом щодо запобігання та контролю розповсюдження транскордонних захворювань тварин у країнах Східної Європи та сприяння співробітництву між EFSA та компетентними  органами зазначених країн.

Участь в семінарі взяли спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, представники EFSA, DG SANTE, а також фахівці компетентних органів Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії та Молдови.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.