Новини

27 Вересень 09:21
На Білопільщині готуються до пероральній вакцинації диких м’ясоїдних тварин
На Білопільщині готуються до пероральній вакцинації диких м’ясоїдних тварин

У Білопільській районній державній лікарні ветеринарної медицини 26 вересня 2019 року проведено нараду з питань організації заходів по пероральній вакцинації диких м’ясоїдних тварин, яку планується провести у жовтні поточного року. У заході взяли участь представники районної організації мисливців, лісового господарства, єгерська служба та фахівці ветеринарної медицини району.

 Під час наради були обговорені питання проведення даного заходу у відповідності до чинних Методичних рекомендацій по плануванню, організації та проведенню пероральної імунізації м’ясоїдних тварин проти сказу. Начальник Білопільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби доповів, що з метою інформування населення про проведення даного заходу до органів місцевого самоврядування, районної державної адміністрації, відділів освіти Білопільської РДА та Миколаївської ОТГ, редакції районної газети «Білопільщина» надіслані інформаційні матеріали. Також керівник зазначив, що з метою вивчення ефективності запроваджених заходів, через місяць після вакцинації буде проведено відстріл лисиць з розрахунку 2 особин на 100 км2 вакцинованої території, з метою лабораторних досліджень на напругу імунітету.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.