Новини

09 Жовтня 10:22
На даний час вода в озері Чеха не забруднена
На даний час вода в озері Чеха не забруднена

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Сумській області проведено дослідження води відкритих водойм (озеро Чеха м. Суми) у зв’язку з повідомленнями в соціальних мережах та засобах масової інформації даних щодо можливого забруднення водойми і пов’язаної з ним загибелі риби. Для встановлення факту забруднення водойми були відібрані зразки води на озері Чеха 24 вересня 2018року.

Вода відкритої водойми була досліджена за органолептичними, фізико-хімічними показниками, а також на вміст пестицидів та отрутохімікатів.

За результатами дослідження, проведеного Сумською регіональною державною лабораторією Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, вода в озері за органолептичними показниками, вмісту сульфатів, хлоридів, водневому показнику, вмісту пестицидів (ГХЦГ, ДДТ, ДДЕ, ДДД, гептахлору, карбофосу, хлорофосу, ДДВФ, дельтаметрину, параметрину) відповідає вимогам додатку 11 до Державних санітарних правил «Планування та забудова населених пунктів», затверджених наказом МОЗ України від 19.06.96р № 173; ДСанПіН 8.8.1.2.3.4-000-2001 «Допустимі дози концентрації, кількості та рівні вмісту пестицидів у сільськогосподарській сировині, харчових продуктах, повітрі робочої зони, атмосферному повітрі, воді водоймищ, ґрунті».

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.