Новини

19 Вересень 16:32
На Херсонщині пройшов Всеукраїнський семінар з питань профілактики та діагностики зоонозних захворювань
На Херсонщині пройшов Всеукраїнський семінар з питань профілактики та діагностики зоонозних захворювань

З 16 по 17 вересня на Херсонщині в селищі Лазурне Скадовського району проходив Всеукраїнський семінар «Сучасні науково - обґрунтовані підходи до профілактики та діагностики зоонозних захворювань в концепції «Єдине здоров’я». Семінар було організовано Державним науково-дослідним інститутом з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи у співпраці з Головним управлінням Держпродспоживслужби в Херсонській області та Херсонською регіональною державною лабораторією ім. професора Ценковського Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. У заході взяли участь директори регіональних державних лабораторій Держпродспоживслужби, що здійснюють паразитологічні дослідження та епізоотологи Головних управлінь Держпродспоживслужби в областях.

Дводенна напружена робота, насичена програма, цікаві презентації, безліч корисної інформації і обмін досвідом у спілкуванні обов’язково стануть в нагоді у подальшій роботі. Проведений захід був неоціненним внеском у галузі лабораторної діагностики зооантропонозних захворювань.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.