Новини

05 Вересень 13:45
НА КОНОТОПЩИНІ ВІДБУЛИСЯ ПЛАНОВІ АНТИТЕРОРИСТИЧНІ НАВЧАННЯ
НА КОНОТОПЩИНІ ВІДБУЛИСЯ ПЛАНОВІ АНТИТЕРОРИСТИЧНІ НАВЧАННЯ

Штаб та Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБУ в Сумській області провели планові тактико-спеціальні антитерористичні навчання. Навчання відбулися за сприяння Агентства зменшення загроз (США).

У заході, який проводився на території м. Конотоп та Конотопського району, взяли участь представники регіональних підрозділів СБУ, Державної прикордонної служби, Збройних Сил України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Нацгвардії, Держспецзв’язку, поліції, Конотопського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, органів державної влади та місцевого самоврядування.

За легендою у пасажирському потязі на станції Конотоп виявлений підозрюваний матеріал (поліетиленова пляшка 0,5 л з прозорою рідиною та дорожня сумка чорного кольору), при радіологічному обстеженні зафіксовано два джерела іонізуючого випромінювання. Потужність експозиційної дози гамма-випромінювання на поверхні пляшки становить 0,78 мкЗв/год, на поверхні бокової кишені сумки складає 0,87мкЗв/год.

Подальші заходи на місці виявлення підозрюваного матеріалу проводились відповідно до постанови КМУ від 2 червня 2003 р. N 813 «Про затвердження Порядку взаємодії органів виконавчої влади та юридичних осіб, які провадять діяльність у сфері використання ядерної енергії, в разі виявлення радіоактивних матеріалів у незаконному обігу».

Завдяки злагодженим та професійним діям правоохоронців умовні терористи були виявлені та затримані, а наслідки теракту ліквідовані. Спеціалістами Конотопського міськрайонного управління підготовлений та наданий письмовий звіт представникам АТЦ, пропозиції в рішення засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій по усуненню негативного впливу радіаційно-забруднених об’єктів на життя та здоров’я людей.

За підсумками проведених заходів Координаційна група АТЦ проаналізувала кожний їх етап, а також відзначила високий рівень підготовки підрозділів до виконання завдань із запобігання та протидії терористичним загрозам та диверсіям, зокрема, в умовах ускладненої радіаційної обстановки.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.