Новини

05 Липень 09:56
На Краснопільщині продовжується оздоровлення дітей
На Краснопільщині продовжується оздоровлення дітей

Спеціалістами Краснопільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області прийнята участь у комісійному обстеженні ВП «Дитячий оздоровчий заклад наметового типу «Табір Миру» громадської організації «Простір рівних можливостей». Табір розташований на березі річки Псел, обладнаний згідно вимог ДСНтаП «Влаштування, утримання та організації режиму діяльності дитячих наметових містечок», затверджених наказом МОЗ України № 89 від 07.02.12р. Оздоровлення розпочинається з 05.07.2019, зміна триває 14 днів. В першу зміну планується відпочинок 60 дітей з декількох областей України (Сумська, Київська, Кіровоградська і т.д.).

Для дітей обладнані намети, харчоблок, медпункт, ізолятор, туалети, душова, місце для прийому їжі, для зберігання овочів - льох, проведене зонування території з виділенням зони відпочинку, спортивної та інших. Для дітей буде організоване 5 разове харчування, погоджене перспективне меню, постачальники харчових продуктів.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.