Новини

27 Вересень 09:26
На Краснопільщині проведено чергове засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії
На Краснопільщині проведено чергове засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії

27 вересня 2019 року відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Краснопільській районній державній адміністрації. Начальник Краснопільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області доповів присутнім про епізоотичну ситуацію в районі, області та Україні. Більш детально звернув увагу на проведення комплексу заходів по профілактиці сказу тварин та наголосив, що протягом жовтня місяця 2019 року на території Краснопільського району буде проведена планова осіння кампанія по пероральній імунізації дикої фауни проти сказу за допомогою авіатранспорту. Також посадовець звернувся до представників об`єднаних територіальних громад та сільських рад, щодо зменшення чисельності безпритульних тварин шляхом відлову уповноваженими на те організаціями.

На розгляд комісії було винесено не менш важливе питання, щодо недопущення занесення збудника африканської чуми свиней на територію району.

Комісією було обговорено та прийнято відповідні рішення.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.