Новини

15 Листопад 16:41
На Кролевеччині обговорили питання посилення контролю за якісним та безпечним харчування дітей у закладах освіти
На Кролевеччині обговорили питання посилення контролю за якісним та безпечним харчування дітей у закладах освіти

Спеціалісти Кролевецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області взяли участь у засіданні колегії освітян Кролевецької районної державної адміністрації та Кролевецького ОТГ під час якого обговорили питання створення належних умов для забезпечення повноцінного, безпечного та якісного харчування дітей у закладах освіти.

Під час заходу спеціалісти Кролевецького районного управління зосередили увагу присутніх на гігієнічних вимогах при організації харчування дітей у дитячих колективах, неухильному дотриманні вимог нормативно-правових документів щодо організації харчування у закладах освіти, необхідності посилення контролю за створенням належних умов харчування дітей та проведенні лабораторних досліджень об’єктів санітарних заходів, харчових продуктів від постачальників та операторів ринку, які надають послуги харчування у закладах освіти. Наголошено що при складанні тендерної документації для закупівлі харчових продуктів та надання послуг з харчування дітей необхідна обов’язкова наявність експлуатаційного дозволу або державна реєстрація потужності виробництва та/або обігу харчових продуктів у постачальників.

Особливу увагу приділили запровадженню у закладах освіти постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР) та їх виконання, проведенню навчання персоналу, який задіяний в організації харчування у закладах освіти з метою запобігання спалахів кишкових інфекцій та харчових отруєнь дітей.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.