Новини

07 Травень 13:57
НА ОХТИРЩИНІ ГОТУЮТЬСЯ ДО ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ ДІТЕЙ ВЛІТКУ 2019 РОКУ
НА ОХТИРЩИНІ ГОТУЮТЬСЯ ДО ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ ДІТЕЙ ВЛІТКУ 2019 РОКУ

За ініціативи Охтирського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області проведено нараду з керівниками дитячих оздоровчих таборів загальноосвітніх шкіл та дошкільних навчальних закладів відділу освіти Охтирської міської ради щодо підготовки закладів до оздоровчої кампанії 2019 року.

Відповідно до рішення виконавчого комітету Охтирської міської ради № 35 від 17.04.2019 року в м. Охтирці під час оздоровчої кампанії 2019 року відкриється 10 пришкільних таборів загальноосвітніх шкіл, 5 профільних таборів позашкільних закладів, 2 мовних табори. Планується оздоровити 1634 дитини.

На нараді розглянуто питання безпечного літнього відпочинку дітей у таборах з денним перебуванням, дотримання в закладах вимог законодавства щодо санітарного та епідемічного благополуччя. Особлива увага приділялась питанню безпечності харчових продуктів, продовольчої сировини, наявності відповідних документів та дотримання санітарних норм під час організації харчування в оздоровчий період.

Фахівці Охтирського міськрайонного управління надали ґрунтовні роз'яснення з питань, які виникали у присутніх під час наради.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.