Новини

02 Квітень 11:56
На початку місяця зареєстровано випадок сказу
На початку місяця зареєстровано випадок сказу

З початку цього року виявлено 10 випадків цього захворювання в Буринському, Глухівському, Лебединському, Недригайлівському, Охтирському районах та м. Суми, м. Шостка. Сказ підтверджено у 6 котів, 2 собак та 2 лисиць.

Останні випадки зареєстровані у смт. Недригайлів 28 березня та 1 квітня цього року, у відповідності до звітів про результати дослідження біологічного матеріалу № 000804 від 28.03.2019 та № 00823 від 01.04.2019 Сумської регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів сказ підтверджено у безпритульних котів. У неблагополучних пунктах проводяться оздоровчі заходи.

Із захворілих собак і котів – 5 безпритульні, яких підгодовували люди, і від яких потім отримали покуси чи подряпини.

Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області наголошує на дотриманні техніки безпеки при поводженні з тваринами, особливо з безпритульними.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.