Новини

12 Квітень 14:29
НА СУМЩИНІ СПОЖИВАЧУ ПОВЕРНУЛИ КОШТИ ЗА НЕЯКІСНИЙ МОБІЛЬНИЙ ТЕЛЕФОН
НА СУМЩИНІ СПОЖИВАЧУ ПОВЕРНУЛИ КОШТИ ЗА НЕЯКІСНИЙ МОБІЛЬНИЙ ТЕЛЕФОН

До Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області та до Сумського обласного контактного центру звернувся споживач, мешканець м. Суми, зі скаргою щодо придбання у вересні місяці 2018 р. неякісного мобільного телефону смартфон ТМ «XIAOMI» Redmi 5 Plus в інтернет-магазині м. Суми.

В скарзі споживач зазначив, що з першого дня експлуатації в телефоні стали виникати проблеми у його використанні, а саме: майже через хвилину розмови на смартфоні зникав зв’язок з абонентом. Для усунення даної несправності споживач самостійно звернувся до інтернет-магазину з питання усунення недоліків, але суб’єкт господарювання належним чином не організував проведення гарантійного ремонту по усуненню виявлених недоліків.

В ході розгляду звернення споживачу та суб’єкту господарювання були роз’яснені права та обов’язки передбачені діючими нормативно-правовими актами.

За допомогою спеціалістів управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області суб’єкт господарювання повернув споживачу повну вартість мобільного телефону у розмірі 4250,00 грн.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.