Новини

25 Жовтня 09:13
НА СУМЩИНІ ВІДБУДЕТЬСЯ СЕМІНАР З ПИТАНЬ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕЧНОСТІ ТА ЯКОСТІ РИБОПРОДУКЦІЇ
НА СУМЩИНІ ВІДБУДЕТЬСЯ СЕМІНАР З ПИТАНЬ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕЧНОСТІ ТА ЯКОСТІ РИБОПРОДУКЦІЇ

З метою інформування операторів ринку харчових продуктів з питань забезпечення безпечності та якості рибопродукції, впровадження принципів НАССР та здійснення контролю в секторі аквакультури, рибальства та рибопереробки, управлінням безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області 05.11.2018 року буде проведено семінар у форматі круглого столу з операторами ринку в два етапи з наступних тем: «Огляд принципів НАССР в секторі аквакультури та перші кроки при впровадженні системи НАССР», «Безпека продуктів харчування та державний контроль при виробництві та реалізації рибопродукції».

Місце проведення: м. Суми, вул. Гамалія, 25, актова зала Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.