Новини

22 Березень 10:03
НА СУМЩИНІ ЗА РЕЗУЛЬТАТОМ СПЕЦОПЕРАЦІЇ ТРЬОХ ОСІБ ВИКРИТО НА СИСТЕМАТИЧНОМУ «ТРАКТОРНОМУ» ХАБАРНИЦТВ
НА СУМЩИНІ ЗА РЕЗУЛЬТАТОМ СПЕЦОПЕРАЦІЇ ТРЬОХ ОСІБ ВИКРИТО НА СИСТЕМАТИЧНОМУ «ТРАКТОРНОМУ» ХАБАРНИЦТВ

         Встановлено, що співробітник Головного управління Держпродспоживслужби у Сумській області за посередництва колишнього колеги, маючи вільний доступ до бланків, у тому числі Державної інспекції сільського господарства у Сумській області, яка на даний час перебуває на стадії ліквідації, виготовляли та реалізовували посвідчення трактористів-машиністів.

         Окрім того, зазначений співробітник Держпродспоживслужби за пособництва заступника керівника одного з професійних навчальних закладів вимагали від осіб неправомірну вигоду за безперешкодне складання відповідних іспитів.

         Під час скоординованої прокуратурою області спецоперації у вівторок, 20 березня 2018 року, в м. Суми затримано посередника при передачі чергової партії посвідчень та отриманні за це неправомірної вигоди у сумі 9,5 тис грн. При цьому лише за останні два тижні задокументовано одержання вказаною особою за аналогічні оборудки 23 тис грн.

         Одночасно, в одному із сіл Сумського району викрито співробітників Держпродспоживслужби та навчального закладу, які отримали від громадянина неправомірну вигоду в сумі 3 тис грн. за позитивний результат під час складання іспитів.

         За місцем мешкання фігурантів кримінального провадження та у відповідних установах проведено обшуки. Вирішується питання про повідомлення вказаним особам про підозру.

         Довідково: санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

         © Источник: www.cripo.com.ua

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу