Новини

22 Березень 10:03
НА СУМЩИНІ ЗА РЕЗУЛЬТАТОМ СПЕЦОПЕРАЦІЇ ТРЬОХ ОСІБ ВИКРИТО НА СИСТЕМАТИЧНОМУ «ТРАКТОРНОМУ» ХАБАРНИЦТВ
НА СУМЩИНІ ЗА РЕЗУЛЬТАТОМ СПЕЦОПЕРАЦІЇ ТРЬОХ ОСІБ ВИКРИТО НА СИСТЕМАТИЧНОМУ «ТРАКТОРНОМУ» ХАБАРНИЦТВ

         Встановлено, що співробітник Головного управління Держпродспоживслужби у Сумській області за посередництва колишнього колеги, маючи вільний доступ до бланків, у тому числі Державної інспекції сільського господарства у Сумській області, яка на даний час перебуває на стадії ліквідації, виготовляли та реалізовували посвідчення трактористів-машиністів.

         Окрім того, зазначений співробітник Держпродспоживслужби за пособництва заступника керівника одного з професійних навчальних закладів вимагали від осіб неправомірну вигоду за безперешкодне складання відповідних іспитів.

         Під час скоординованої прокуратурою області спецоперації у вівторок, 20 березня 2018 року, в м. Суми затримано посередника при передачі чергової партії посвідчень та отриманні за це неправомірної вигоди у сумі 9,5 тис грн. При цьому лише за останні два тижні задокументовано одержання вказаною особою за аналогічні оборудки 23 тис грн.

         Одночасно, в одному із сіл Сумського району викрито співробітників Держпродспоживслужби та навчального закладу, які отримали від громадянина неправомірну вигоду в сумі 3 тис грн. за позитивний результат під час складання іспитів.

         За місцем мешкання фігурантів кримінального провадження та у відповідних установах проведено обшуки. Вирішується питання про повідомлення вказаним особам про підозру.

         Довідково: санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

         © Источник: www.cripo.com.ua

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.