Новини

28 Травень 15:41
На території міста Суми підтверджено випадок африканської чуми
На території міста Суми підтверджено випадок африканської чуми

Згідно зі звітом від 26.05.2020 № 001182 п.м./20 випробувальної лабораторії Сумської регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів про результати досліджень патматеріалу від свійських свиней (1 голова), підтверджено діагноз - африканська чума свиней в підсобному господарстві ВНІС ДУ Сумська виправна колонія № 116.

Рішенням засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при виконкомі Сумської міської ради № 5 від 27.05.2020 року визначено межі вогнища (осередок), зони захисту, зони нагляду та визначено необхідні заходи і затверджено План заходів з ліквідації захворювання африканської чуми свиней.

В неблагополучному пункті проводяться оздоровчі заходи.

До відома: на території області випадки африканської чуми свиней реєструвалися з 2014 року у диких та свійських свиней.

2014 – 1 випадок (С.Будський район)

2015 – 6 випадків (Глухівський, Конотопський, Буринський та Шосткинський райони)

2016 – 5 випадків (Сумський, Шосткинський, Конотопський та Білопільський райони)

2017 2 випадки (Шосткинський та Липоводолинський райони)

2018 – 6 випадків (Лебединський, Середино-Будський, Шосткинський, Білопільський та Липоводолинський райони)

2019 – 1 випадок (Сумський р-н)

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.