Новини

28 Серпень 10:33
НА ТЕРИТОРІЇ ОБЛАСТІ ЗНОВУ ВИЯВЛЕНО АФРИКАНСЬКУ ЧУМУ СВИНЕЙ
НА ТЕРИТОРІЇ ОБЛАСТІ ЗНОВУ ВИЯВЛЕНО АФРИКАНСЬКУ ЧУМУ СВИНЕЙ

Згідно зі звітом від 21.08.2018 № 009358 п.м./18 випробувального центру Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи  про результати досліджень патматеріалу від свині, підтверджено діагноз – африканська чума свиней в особистому підсобному господарстві жителя с. Очкине, Середино-Будського району. Власник утримував 2 голови свиней, одне (свиня) з яких загинуло.

У відповідності до рішення Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при С.Будській райдержадміністрації № 4 від 21.08.2018 визначено осередок, зону захисту (територію радіусом 3 км), зону нагляду – радіусом 7 км від зони захисту, в яку ввійшли: с. Журавка, с. Боровичі, с. Кренидівка.

Згідно зі звітом від 24.08.2018 № 009615 п.м./18 випробувального центру Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи  про результати досліджень патматеріалу від свійських свиней, підтверджено діагноз - африканська чума свиней в особистому підсобному господарстві жителя с. Тиманівка, Шосткинського району. Власник утримував 16 голів свиней різних вікових груп. Захворювання свиней розпочалося 15.08.2018. Дві голови свиней загинули 23 серпня, ще 8 – 24 серпня.

Засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Шосткинській райдержадміністрації проведено 24.08.2018, у відповідності до рішення якої  визначено осередок, зону захисту - територію від осередку радіусом 3 км, зону нагляду – радіусом 10 км від зони захисту, в яку ввійшли: с. Бензики, с. Ліски, с. Чапліївка, с. Лушники.

Можливою причиною виникнення АЧС в цих випадках стало використання кормів (зерна врожаю 2018 року, яблук) без термічної обробки для годівлі свиней.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.