Новини

26 Квітень 13:37
НА ТРОСТЯНЕЧЧИНІ ГОТУЮТЬСЯ ДО ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ ДІТЕЙ ВЛІТКУ 2019 РОКУ
НА ТРОСТЯНЕЧЧИНІ ГОТУЮТЬСЯ ДО ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ ДІТЕЙ ВЛІТКУ 2019 РОКУ

24-25 квітня 2019 року спеціалістами Тростянецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області у відділах освіти об’єднаних територіальних громад Тростянецької міської ради та Боромлянської сільської ради за участі керівників загальноосвітніх, дошкільних навчальних закладів, дитячих оздоровчих таборів та персоналу їдалень проведені семінар-наради щодо підготовки закладів до оздоровчої кампанії 2019 року.

Під час заходів основну увагу було приділено безпечному літньому відпочинку дітей у таборах з денним перебуванням, забезпеченню дотримання в закладах вимог законодавства щодо санітарного та епідемічного благополуччя, критеріям організації якісного та безпечного харчування дітей, дотримання Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Присутніх проінформовано про проведення безкоштовного навчального онлайн – курсу ЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні», присвяченого розробці, запровадженню та забезпеченню функціонування процедур, заснованих на принципах системи НАССР.

Доведені зміни в законодавстві щодо нових критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення та визначення періодичності здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Державною службою з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Крім того, присутніх проінформовано про новий «Збірник рецептур страв для харчування дітей шкільного віку в організованих освітніх та оздоровчих закладах» Євгена Клопотенка, який 20 грудня 2018 року отримав позитивний висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи та затверджений Головою Держпродспоживслужби України Володимиром Лапою.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.