Новини

04 Липень 14:38
На варті інтересів споживача
На варті  інтересів споживача

На адресу управління надійшло звернення споживачки щодо порушення її прав на придбання якісного товару (ноутбуку) у магазині «Мойо» ТОВ НРП, за адресою: м. Суми, пр. Лушпи,4/1.

У зв’язку зі складністю питання, розгляд скарги було доручено начальнику відділу Степаненко А.О.

В ході розгляду скарги були з’ясовані всі  обставини щодо вказаної скарги та причини  відмови споживачці в реалізації її права на придбання якісного товару.

Керівнику суб’єкту господарювання та юристам підприємства були роз’яснені їх права та обов’язки передбачені Законом України «Про захист прав споживачів» та повідомлено про відповідальність у разі їх порушення.

Керівництвом підприємства були враховані всі обставини та прийняте рішення щодо поновлення прав споживача, задовольнити законні вимоги та повернути спживачці гроші за придбаний неякісний товар у сумі 26 (двадцять шість ) тис. грн.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.