Новини

20 Лютий 15:27
На Ямпільщині Держпродспоживслужба проводить роз’яснювальну роботу з профілактики випадків отруєння бджіл та правил застосування пестицидів
На Ямпільщині Держпродспоживслужба проводить роз’яснювальну роботу з профілактики випадків отруєння бджіл та правил застосування пестицидів

За ініціативою управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області 19.02.2020 року проведено семінар-нараду в приміщенні Ямпільської районної ради на тему: «Попередження отруєння бджіл пестицидами».

У семінарі взяли участь представники сільських, селищної рад, Ямпільської районної державної адміністрації, бджолярі району та представники засобів масової інформації.

Під час заходу висвітлено питання законодавчої бази в галузі бджільництва та дотримання діючих законів та підзаконних нормативно-правових актів. Наголошено про відповідальність у разі їх невиконання. Обговорено план дій, направлений на упередження фактів отруєння бджіл пестицидами, а також план дій у випадку отруєння бджіл агрохімікатами.

Провідний спеціаліст відділу контролю за обігом засобів захисту рослин управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Антон БОГУЦА акцентував увагу присутніх на тому, що суб’єкти господарювання, які застосовують засоби захисту рослин для обробки медоносних рослин, зобов’язані не пізніше ніж за три доби до початку обробки попередити про це органи місцевого самоврядування, пасічників, пасіки яких знаходяться на відстані до 10-ти кілометрів від оброблюваних площ.

Пасічникам було наголошено на обов’язковій реєстрації пасіки та своєчасному інформуванні органів місцевого самоврядування та сусідніх господарств про місце розміщення своїх пасік.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.