Новини

24 Лютий 17:07
НА ЯМПІЛЬЩИНІ ВІДБУВСЯ ОНЛАЙН СЕМІНАР НА ТЕМУ «ОСНОВНІ ВИМОГИ ДЕКЛАРУВАННЯ»
НА ЯМПІЛЬЩИНІ ВІДБУВСЯ ОНЛАЙН СЕМІНАР НА ТЕМУ «ОСНОВНІ ВИМОГИ ДЕКЛАРУВАННЯ»

21 лютого 2020 року у приміщенні Ямпільського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області на виконання наказу Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області № 82-ОД від 20.01.2020 відбувся онлайн семінар на тему «Основні вимоги декларування». Семінар проводив завідувач сектору з питань запобігання корупції Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Стрижак О.Ю. На заході були присутні спеціалісти відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Ямпільського міжрайонного управління, спеціалісти Ямпільської та Середино-Будської районних державних лікарень ветеринарної медицини.

Під час семінару декларантів було ознайомлено з основними вимогами Закону України «Про запобігання корупції» в частині дотримання вимог фінансового контролю особами, уповноважених на виконання функцій держави (подачі електронних декларацій, повідомлень про суттєві зміни майнового стану) та відповідальності посадових осіб. Увагу приділено змінам в декларуванні за 2019 рік.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.