Новини

31 Січень 16:24
НАЛАГОДЖЕНО СПІВПРАЦЮ З УПРАВЛІННЯМ ДЕРЖПРАЦІ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ
НАЛАГОДЖЕНО СПІВПРАЦЮ З УПРАВЛІННЯМ ДЕРЖПРАЦІ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області та Управління Держпраці у Сумській області уклали Меморандум про співпрацю і взаємодію у сфері детінізації зайнятості та доходів населення.

Документ підписали керівники територіальних органів Віталій Моісеєнко та Юрій Семеног.

Відповідно до документа Держпродспоживслужба та Держпраці на рівні області зобов’язуються взаємодіяти з метою підвищення ефективності роботи з детінізації трудових відносин та заробітної плати в рамках виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення», поліпшити співпрацю щодо обміну інформацією, узгоджувати здійснення заходів контролю суб’єктів господарювання, підстави для здійснення яких визначені законодавством для сторін.

У ході зустрічі було обговорено ряд питань щодо об’єднання зусиль та втілення ефективних форм співпраці, реалізації державної політики у сфері державного контролю за додержанням вимог законодавства про працю та зайнятість населення, запобігання «тіньовій» зайнятості та виплаті доходів без сплати належних сум податків, зборів, внесків до бюджету та запобігання правопорушенням у сфері трудових відносин.

Керівник Держпродспоживслужби області Віталій Моісеєнко наголосив, що нелегальне працевлаштування тягне за собою чимало порушень в багатьох сферах, зокрема, в торгівлі, забезпеченні безпечності харчової продукції, дотриманні санітарних норм. Тільки завдяки спільним діям, системно, крок за кроком можна досягти поставленої мети: дотримання вимог нормативно-правових актів суб'єктами господарювання та забезпечення належного рівня захисту здоров'я людей.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.