Новини

23 Липень 15:52
Напрямки і шляхи до міжнародного співробітництва
Напрямки і шляхи до міжнародного співробітництва

За участі спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області на базі факультету ветеринарної медицини Білоцерківського державного аграрного університету відбувся семінар на тему: «Ветеринарно-санітарні вимоги при експорті яловичини до КНР». Захід проводився для державних інспекторів, державних ветеринарних інспекторів, офіційних ветеринарних лікарів та інших фахівців, які здійснюють діяльність на м’ясопереробних підприємствах, що мають намір експортувати яловичину до Китаю. Директором Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Б. Кобалем особливу увагу було приділено недолікам допущених підприємствами при інспектуванні Компетентним органом КНР. Після прослуховування лекцій для учасників семінару було проведено практичне заняття по відбору зразків для досліджень ризикових матеріалів на губчастоподібну енцефалопатію. Підсумком семінару стало фінальне тестування за результатами проходження дистанційного навчання на тему «Ветеринарно-санітарні вимоги при експорті яловичини до КНР».

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.