Новини

19 Червень 14:35
НАРАДА ЩОДО ДОТРИМАННЯ САНІТАРНИХ ПРАВИЛ ПРИ ЗАСАТОСУВАННІ ПЕСТИЦИДІВ ТА АГРОХІМІКАТІВ НА ТЕРИТОРІЇ ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ
НАРАДА ЩОДО ДОТРИМАННЯ САНІТАРНИХ ПРАВИЛ ПРИ ЗАСАТОСУВАННІ ПЕСТИЦИДІВ ТА АГРОХІМІКАТІВ НА ТЕРИТОРІЇ ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ

14.06.2019 в Шосткинській районній державній адміністрації за участю спеціалістів відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Шосткинського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, голів сільської та селищної рад Шосткинського району, було проведено нараду з керівниками агропромислових та сільськогосподарських підприємств Шосткинського району.

Під час проведення заходу були висвітлені основні питання щодо дотримання Державних санітарних правил 8.8.1.2.001-98 від 03.08.1998р. «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві» та «Державних санітарних правил авіаційного застосування пестицидів та агрохімікатів у народному господарстві України» від 18.12.1996р. № 382. Особливо було зазначено про виняткове використання у сільському господарстві, індивідуальних садах і городах, в побуті, а також для продажу населенню пестицидів, що включені до «Переліку пестицидів та агрохімікатів, дозволених до використання в Україні» з доповненнями до нього 2018 року.

Також для уникнення можливого негативного впливу застосування пестицидів на людину, корисних комах та навколишнє середовище товаровиробникам району було наголошено на суворому дотриманні та чіткому виконанні вимог вищеназваного ДСП 8.8.1.2001-98, Законів України «Про пестициди та агрохімікати», «Про захист рослин» та «Про бжільництво».

Після проведення семінару спеціалісти відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Шосткинського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області відповіли на численні запитання керівників сільськогосподарських підприємств агропромислового комплексу стосовно розглянутих проблем.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.