Новини

11 Травень 15:54
Нарада щодо належної підготовки та проведення оздоровлення і відпочинку дітей в Роменському районі
Нарада щодо належної підготовки та проведення оздоровлення і відпочинку дітей в Роменському районі

Фахівці Роменського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області 10.05.2019 року провели нараду з керівниками загальноосвітніх закладів Роменського району щодо організації роботи пришкільних оздоровчих таборів з денним перебуванням в період оздоровчої кампанії 2019 року.

Під час заходу були обговорені питання, пов’язані з організацією безпечного літнього відпочинку дітей у таборах з денним перебуванням, забезпечення дотримання в закладах вимог законодавства щодо санітарного та епідеміологічного благополуччя та законодавства щодо безпечності та окремих показників якості харчових продуктів при підготовці та під час функціонування закладів оздоровлення та відпочинку.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.