Новини

12 Квітень 12:15
НАРАДА ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ ДІТЕЙ
НАРАДА ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ ДІТЕЙ

Згідно резолюції заступника голови Сумської обласної державної адміністрації І. Боршоша 10 квітня 2019 року у приміщенні Сумської обласної державної адміністрації під головуванням заступника начальника управління молоді і спорту ОДА відбулася робоча нарада з питань обговорення порядку денного семінару для директорів дитячих закладів оздоровлення та відпочинку області, який заплановано до проведення на 17 квітня поточного року.

В роботі нараді взяли участь представники служб та відомств, до компетенції яких відносяться питання організації оздоровлення та відпочинку дітей, в т. ч. управлінь безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини і державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

На нараді були попередньо обговорені питання забезпечення функціонування закладів оздоровлення та відпочинку в контексті розгляду проблем, окреслених керівниками оздоровчих закладів. Зокрема були обговорені і питання спільних заходів щодо покращення медико-санітарного забезпечення та організації безпечного харчування дітей в період літнього оздоровлення, виконання норм харчування, застосування сучасних технологій приготування страв.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.