Новини

17 Травень 10:19
НАРАДА ЩОДО САНІТАРНО-ЕПІДЕМІЧНОЇ СИТУАЦІЇ
НАРАДА ЩОДО САНІТАРНО-ЕПІДЕМІЧНОЇ СИТУАЦІЇ

На засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кролевецької районної державної  адміністрації за участю фахівців Кролевецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області розглянуто питання: «Про санітарно-епідемічну ситуацію в Кролевецькому районі у 2018 році». Заслухана інформація про санітарно-епідемічну ситуацію в районі, в тому числі про захворюваність населення району на гострі кишкові інфекції в порівнянні з обласними показниками. Обговорено стан питного водопостачання населення в м. Кролевець та Кролевецького району. Особлива увага приділена питанню забезпечення населення доброякісною питною водою та недопущенню спалахів інфекційних захворювань внаслідок реалізації водного шляху передачі через потрапляння талих та дощових вод до централізованих та децентралізованих джерел водопостачання.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.