Новини

16 Травень 12:50
Нарада з керівниками загальноосвітніх закладів Конотопського району
Нарада з керівниками загальноосвітніх закладів Конотопського району

Фахівці Конотопського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області 15.05.2019 року провели нараду з керівниками загальноосвітніх закладів Конотопського району, начальниками пришкільних та профільних таборів, вихователів та кухарів щодо організації роботи пришкільних оздоровчих таборів з денним перебуванням в період оздоровчої кампанії 2019 року.

Під час заходу були обговорені основні санітарно-гігієнічні вимоги до режиму роботи, утримання, облаштування та обладнання таборів. Особливу увагу присутніх було зосереджено на організації харчування дітей, а саме: відпрацювання режиму і графіка харчування дітей, визначення постачальників продуктів харчування і продовольчої сировини, прийом продуктів харчування і продовольчої сировини гарантованої якості, складання меню-розкладу, виготовлення страв, контроль за харчуванням, забезпечення належного медичного обслуговування, дослідження води питної.

Крім того, присутніх проінформовано про новий «Збірник рецептур страв для харчування дітей шкільного віку в організованих освітніх та оздоровчих закладах» Євгена Клопотенка, який 20 грудня 2018 року отримав позитивний висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи та затверджений Головою Держпродспоживслужби України Володимиром Лапою.

Також попереджено про запровадження та забезпечення функціонування процедур, заснованих на принципах системи НАССР.

Заступник голови Конотопської райдержадміністрації Т.Шерудило наголосила на високу відповідальність керівників під час проведення оздоровчої кампанії.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.