Новини

16 Травень 10:36
Нарада з питань облаштування та утримання місць захоронення трупів тварин на території Путивльського району
Нарада з питань облаштування та утримання місць захоронення трупів тварин на території Путивльського району

За ініціативи Путивльського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, під головуванням заступника голови Путивльської райдержадміністрації М.В. Биряка, проведено нараду з питань облаштування та утримання місць захоронення трупів тварин на території району. У заході взяли участь представники Путивльської районної ради, відділу економіки Путивльської районної державної адміністрації.

Про стан худобомогильників доповів начальник Путивльського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області О. Гончров. Зазначив, що на території району нараховується 26 худобомогильників. Документально підтверджена інформація про 4 місця захоронення трупів тварин на території Путивльського району, які загинули від сибірки: с. Красне 1933р., с. Лінове 1944р., с. Нова Слобода 1947р., с. Воронівка 1950 р.

У переважній більшості худобомогильники не огороджені, не обкопані ровом з насипом валу з вийнятого ґрунту, тощо. Більшість худобомогильників в Путивльському районі не упорядковані та не відповідають «Правилам облаштування і утримання діючих (існуючих) худобо могильників та біотермічних ям для захоронення трупів тварин у населених пунктах України», затверджених наказом Державного комітету ветеринарної медицини від 27.10.2008 № 232, що може спричинити виникнення інфекційних захворювань на території району.

Відповідно до ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» ст. 30, п.п. 6, вирішення питань збирання, транспортування, утилізації та знешкодження побутових відходів, знешкодження та захоронення трупів тварин відносяться до повноважень виконавчих органів сільських, селищних, міських рад.

Обговорення питання пройшло в напруженій, емоційній атмосфері. За результатом наради було створено проект розпорядження голови райдержадміністрації щодо приведення в належний стан худобомогильників на території району.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.