Новини

01 Лютий 10:52
НАРАДА З ПИТАНЬ ОРГАНІЗАЦІЇ ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ
НАРАДА З ПИТАНЬ ОРГАНІЗАЦІЇ ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ

У Конотопській районній державній адміністрації 30.01.2019 р. відбулася зустріч з начальником відділу освіти Конотопської РДА, керівниками навчально-виховних закладів району, представників об’єднаних територіальних громад з питань організації харчування дітей. Начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Конотопського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Олена Романюк довела до відома  присутніх аналіз перспективних двотижневих меню, нагадала вимоги до їх складання з урахуванням норм харчування дітей, перелік продуктів щоденного споживання, заборонених продуктів та страв.

Також проаналізовано результати лабораторних досліджень, що здійснювалися при проведенні заходів санітарно-епідеміологічного нагляду у 2018 році в дошкільних та навчальних закладах району.

Начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Конотопського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Олександр Гарбуз надав роз’яснення щодо переліку питань уніфікованого акту, який складається за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного контролю стосовно додержання операторами ринку гігієнічних вимог щодо поводження з харчовими продуктами, що затверджений наказом Мінагрополітики та продовольства України №42 від 06.02.2017р.

Начальник управління Сергій Бочкун проаналізував результати перевірок навчальних закладів у 2018 році, надав вичерпні відповіді на поставлені запитання.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.