Новини

01 Лютий 10:52
НАРАДА З ПИТАНЬ ОРГАНІЗАЦІЇ ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ
НАРАДА З ПИТАНЬ ОРГАНІЗАЦІЇ ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ

У Конотопській районній державній адміністрації 30.01.2019 р. відбулася зустріч з начальником відділу освіти Конотопської РДА, керівниками навчально-виховних закладів району, представників об’єднаних територіальних громад з питань організації харчування дітей. Начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Конотопського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Олена Романюк довела до відома  присутніх аналіз перспективних двотижневих меню, нагадала вимоги до їх складання з урахуванням норм харчування дітей, перелік продуктів щоденного споживання, заборонених продуктів та страв.

Також проаналізовано результати лабораторних досліджень, що здійснювалися при проведенні заходів санітарно-епідеміологічного нагляду у 2018 році в дошкільних та навчальних закладах району.

Начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Конотопського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Олександр Гарбуз надав роз’яснення щодо переліку питань уніфікованого акту, який складається за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного контролю стосовно додержання операторами ринку гігієнічних вимог щодо поводження з харчовими продуктами, що затверджений наказом Мінагрополітики та продовольства України №42 від 06.02.2017р.

Начальник управління Сергій Бочкун проаналізував результати перевірок навчальних закладів у 2018 році, надав вичерпні відповіді на поставлені запитання.

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу