Новини

14 Травень 07:30
НАРАДА З ПИТАНЬ ПІДГОТОВКИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДО ОЗДОРОВЧОЇ КАМПАНІЇ ВЛІТКУ 2018 РОКУ
НАРАДА З ПИТАНЬ ПІДГОТОВКИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДО ОЗДОРОВЧОЇ КАМПАНІЇ ВЛІТКУ 2018 РОКУ

Спеціалісти Лебединського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області прийняли участь у нараді відділу освіти виконавчого комітету Лебединської міської ради з питань підготовки закладів освіти міста до оздоровчої кампанії влітку 2018 року.

З інформацією про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів виступив начальник Лебединського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Скварча О.А. Особлива увага зверталась на посилення контролю з боку відповідальних осіб за організацію харчування дітей під час оздоровлення.     

Головний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Приходько А.А. надала роз’яснення з питань підготовки документації на початок роботи таборів, дотримання санітарно-гігієнічних вимог в оздоровчих закладах з денним перебуванням та акцентувала увагу присутніх, що успішне проведення оздоровчої кампанії влітку 2018 року залежить від якісної підготовки оздоровчої бази, організованого початку і проведення оздоровлення, створення безпечних умов перебування, забезпечення охорони життя і здоров’я дітей, надання невідкладної медичної допомоги, реалізації освітніх програм та змістовного дозвілля.

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу