Новини

14 Травень 07:30
НАРАДА З ПИТАНЬ ПІДГОТОВКИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДО ОЗДОРОВЧОЇ КАМПАНІЇ ВЛІТКУ 2018 РОКУ
НАРАДА З ПИТАНЬ ПІДГОТОВКИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДО ОЗДОРОВЧОЇ КАМПАНІЇ ВЛІТКУ 2018 РОКУ

Спеціалісти Лебединського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області прийняли участь у нараді відділу освіти виконавчого комітету Лебединської міської ради з питань підготовки закладів освіти міста до оздоровчої кампанії влітку 2018 року.

З інформацією про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів виступив начальник Лебединського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Скварча О.А. Особлива увага зверталась на посилення контролю з боку відповідальних осіб за організацію харчування дітей під час оздоровлення.     

Головний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Приходько А.А. надала роз’яснення з питань підготовки документації на початок роботи таборів, дотримання санітарно-гігієнічних вимог в оздоровчих закладах з денним перебуванням та акцентувала увагу присутніх, що успішне проведення оздоровчої кампанії влітку 2018 року залежить від якісної підготовки оздоровчої бази, організованого початку і проведення оздоровлення, створення безпечних умов перебування, забезпечення охорони життя і здоров’я дітей, надання невідкладної медичної допомоги, реалізації освітніх програм та змістовного дозвілля.

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.