Новини

02 Березень 17:12
Нарада з питань розвитку бджільництва на Шосткинщині
Нарада з питань розвитку бджільництва на Шосткинщині

За ініціативи Головного управління держпродспоживслужюи в Сумській області 28 лютого 2020 року на базі Шосткинської районної адміністрації відбулася нарада з питань розвитку бджільництва Шосткинщини, на яку були запрошені керівники агропідприємств району, представники органів місцевого самоврядування, власники пасік, викладач кафедри бджільництва СНАУ, бджоляр-матковод Єгошин Л.Р., апітерапевт Чухрай Т.М.

Під час заходу обговорили важливі питання реєстрації пасік, екологічно обґрунтованого застосування пестицидів, основні паразитарні хвороби бджіл, вплив бджіл на врожайність сільськогосподарських культур, міжнародний моніторинг процесу хімічної обробки рослин, вимоги до виробництва меду в Україні, прогнозування змін, які чекають на бджільництво вже найближчим часом, підготовку аграріїв до весняно-польових робіт та співпрацю з бджолярами району.

Власники пасік мали можливість в режимі діалогу поспілкуватися з аграріями району з питань, які найбільше їх хвилюють, та отримати відповіді.

Під час наради бджолярі звернулися до представників органів місцевого самоврядування з проханням проводити на місцях роз’яснювальну роботу серед населення щодо недопущення спалення сухої трави з метою збереження екосистеми та майна пасічників. На переконання пасічників назріла потреба у створенні районної дієвої спілки пасічників для захисту своїх прав.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.