Новини

13 Травень 17:30
Нарада з працівниками пришкільних дитячих таборів відпочинку Путивльського району
Нарада з працівниками пришкільних дитячих таборів відпочинку Путивльського району

Фахівцями відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Путивльського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби Сумській області 10.05.2019 та 13.05.2019 року проведені наради з директорами пришкільних оздоровчих таборів з денним перебуванням Путивльського району з питань підготовки закладів до оздоровчого сезону 2019 року.

Під час нарад були обговорені основні санітарно-гігієнічні вимоги до режиму роботи, утримання, облаштування та обладнання таборів. Особливу увагу присутніх було зосереджено на організації харчування дітей, а саме: відпрацювання режиму і графіка харчування дітей, визначення постачальників продуктів харчування і продовольчої сировини, прийом продуктів харчування і продовольчої сировини гарантованої якості, складання меню-розкладу, виготовлення страв, контроль за харчуванням, забезпечення належного медичного обслуговування та інше.

У ході конструктивного діалогу були дані роз’яснення та вичерпні відповіді на поставлені запитання.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.