Новини

14 Березень 16:25
Нарада за результатами групового захворювання гострою кишковою інфекцією
Нарада за результатами групового захворювання гострою кишковою інфекцією

У зв’язку з реєстрацією групового захворювання гострою кишковою інфекцією серед вихованців молодшої групи закладу дошкільної освіти №10 «Ялинка» в м. Конотоп, за ініціативою Конотопського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області 12.03.2019 р. розглянуто питання профілактики кишкових інфекцій на нараді у відділі освіти Конотопської міської ради.

Начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Олена Романюк довела до відома директорів дитячих дошкільних закладів міста про результати розслідування спалаху, про виявлені порушення в закладі по недотриманню правил особистої гігієни та гігієнічного режиму персоналом, що сприяли розповсюдженню інфекції серед організованого колективу.

Начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Олександр Гарбуз нагадав питання дотримання гігієнічних вимог до потужностей, наголосив на порушення, які виявлялися під час планових заходів державного нагляду (контролю) в дитячих дошкільних закладах, обов’язковість виконання приписів щодо усунення порушень вимог законодавства.

За результатами наради дано доручення директорам (завідувачам) дошкільних навчальних закладів м. Конотоп вжити заходів щодо профілактики гострих кишкових захворювань серед організованих дітей, посилити контроль за організацією харчування, проведенням дезінфекційних заходів, за станом здоров’я дітей при щоденному ранковому прийомі в групи.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.