Новини

15 Квітень 15:34
НАРАДА ЗА УЧАСТІ ГОЛІВ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ТРОСТЯНЕЧЧИНИ
НАРАДА ЗА УЧАСТІ ГОЛІВ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ТРОСТЯНЕЧЧИНИ

11 квітня 2019 року на нараді при голові Тростянецької районної державної адміністрації за участі голів об’єднаних територіальних громад та сільських голів району, начальником Тростянецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області було доведено до присутніх та роз’яснено порядок розроблення і затвердження схем санітарної очистки населених пунктів району відповідно до статті 21 Закону України «Про відходи» (від 5.03.1998 р. №187/98-ВР зі змінами та доповненнями) та згідно Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць, затверджених Наказом МОЗ України від 17.03.2011 №145.

Крім того, доведена інформація щодо забезпечення населення району питною водою централізованого та децентралізованого (шахтні колодязі та каптажі) водопостачання відповідно до статті 18 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» (№4004-ХІІ від 24.02.1994 р. зі змінами та доповненнями) та Державних санітарних правил і норм ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до якості води питної, призначеної для споживання людиною».

Зважаючи на переважне використання в районі децентралізованих джерел господарсько-питного водопостачання, начальник управління зокрема наголосив на питаннях профілактики такого захворювання, як водно-нітратна метгемоглобінемія, яка становить особливу небезпеку для життя і здоров’я дітей до трьох років, а також осіб похилого віку, хворих на анемію, людей із захворюваннями дихальної та серцево-судинної систем. Захворювання виникає внаслідок токсичної дії нітратів, які в понаднормативних концентраціях містяться в колодязній воді.

Виходячи в цього особливої актуальності набувають щорічні (або за результатами лабораторних досліджень) заходи чищення та дезінфекції шахтних колодязів індивідуальних та громадського користування з послідуючим контролем якості питної води згідно додатку 11 Державних санітарних правил ДСанПіН 2.3.4-171-10, а також ремонту огорож, навісів, кришок і забезпечення загальними відрами колодязів згідно додатку 7 до ДСанПіН 2.3.4-171-10.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.