Новини

21 Червень 11:23
НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР В М. ШОСТКА
НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР В М. ШОСТКА

За ініціативи Шосткинського міськрайонного управління Головного управління держпродспоживслужби в Сумській області та Шосткинської міської державної лікарні ветеринарної медицини 20.06.2019 у конференц-залі готельного комплексу «Пем’єр-готель» м. Шостка відбувся науково-практичний семінар.

У заході прийняли участь спеціалісти ЦВМ «Хелс», м. Суми, приватні, відомчі та державні лікарі ветеринарної медицини, спеціалісти приватних ветеринарних аптек та Шосткинської міжрайонної державної лабораторії Держпродспоживслужби, представники громадської організації «Чотири лапи», кінологи , приватні особи, які утримують та розводять тварин.

Метою заходу було доведення до зацікавлених осіб, які приймали участь у роботі семінару, новітніх технологій лікування тварин та діагностики. Прогрес, зокрема й у ветеринарії, не стоїть на місті. Були продемонстровані сучасні ветеринарні прилади та обладнання, яке використовується для діагностики та лікування тварин у ЦВМ «Хелс».

Також відбувся обмін досвідом практичних напрацювань у сфері лікування дрібних тварин. Сьогодні виросло покоління молодих та завзятих лікарів-ветеринарів, які легко засвоюють методики лікування та сприяють розвитку галузі в цілому.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.