Новини

30 Вересень 12:21
Навчальний курс на тему: «Оцінка відповідності потужностей із забою птиці і виробництва м'яса птиці вимогам Королівства Саудівської Аравії та сертифікація продукції»
Навчальний курс на тему: «Оцінка відповідності потужностей із забою птиці і виробництва м'яса птиці вимогам Королівства Саудівської Аравії та сертифікація продукції»

У приміщенні Об'єднання ветеринарної медицини в м. Києві за адресою: вул. Волинська, 12, з 26.09.2019 по 27.09.2019 року відбулася заключна фаза навчання: практичний семінар та фінальне тестування слухачів дистанційного навчання в електронній системі «Moodlе».

Державні інспектори, офіційні лікарі п'ятьох областей, в тому числі і фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області дистанційно пройшли навчальний курс на тему: «Оцінка відповідності потужностей із забою птиці і виробництва м'яса птиці вимогам Королівства Саудівської Аравії та сертифікація продукції» з 18 вересня 2019 року по 25 вересня 2019 року.

У перший день на практичному семінарі були опрацьовані зауваження надані інспекторами Королівства Саудівської Аравії та рекомендації щодо практичного застосування цих вимог при здійсненні експорту м’яса птиці до Саудівської Аравії та надані детальні роз’яснення щодо сертифікації продуктів для експорту до КСА.

Також було розглянуто особливості технології забою халяльних тварин при умертвінні - це максимальне знекровлення тварини або птиці. Тому для забою застосовують тільки такі види умертвіння, при якому відбувається мимовільне витікання крові. Найпоширенішим і традиційним способом є перерізання шийної артерії. Оглушення птиці для КСА заборонено і не може бути використано.

Ознайомлення та вивчення наведеного матеріалу допоможе фахівцям краще зрозуміти загальнообов'язкові правила та вимоги, яких дотримуються всі мусульмани світу. Процес приготування м'яса відбувається в природно чистих санітарних умовах несе смислову позитивну енергетику, так як при забої, обробленні туші не повинно бути негативних думок. Чисте фізично і духовно м'ясо приносить тільки користь.

Впродовж другого дня відбулося фінальне тестування слухачів, які пройшли дистанційного навчання в електронній системі «Moodlе».

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.