Новини

09 Листопад 14:56
НАВЧАННЯ ДЛЯ ДЕРЖАВНИХ ВЕТЕРИНАРНИХ ІНСПЕКТОРІВ СУМСЬКОЇ ТА ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ
НАВЧАННЯ ДЛЯ ДЕРЖАВНИХ ВЕТЕРИНАРНИХ ІНСПЕКТОРІВ СУМСЬКОЇ ТА ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

У актовому залі Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області 06 та 07 листопада 2018 року в рамках проекту міжнародної технічної допомоги "Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні" (далі – Проект) було проведено навчання (Модуль 3) з категоризації потужностей за ступенем ризику на тему: "Категоризація потужностей за ступенем ризику – практичні аспекти оцінки потужностей".

Дане навчання проводили Юрій Оглашенний, експерт з НАССР та простежуваності та Міна Барова, експерт з питань ветеринарії та безпечності харчових продуктів.

Участь у навчанні взяли фахівці Головних управлінь Сумської та Чернігівської областей. В перший день навчання були опрацьовані методики проведення інспекцій з метою категоризації потужностей відповідно до оцінки ризику та практичні аспекти категоризації потужностей на основі оцінки ризику:

  •  оцінювання виконання гігієнічних вимог;
  •  мікробіологічні критерії;
  •  програми – передумови та НАССР.

Учасники навчання були ознайомлені з проектом постанови Кабінету Міністрів України щодо критеріїв категоризації потужностей.

На другий день навчання фахівці Головних управлінь Держпродспоживслужби Сумської та Чернігівської областей відвідали ТОВ «Центральний ринок» по вул. Засумська 2, м. Суми, де відбулося проведення оцінювання потужності.

Наприкінці навчання відбулося обговорення результатів.

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.