Новини

09 Листопад 14:56
НАВЧАННЯ ДЛЯ ДЕРЖАВНИХ ВЕТЕРИНАРНИХ ІНСПЕКТОРІВ СУМСЬКОЇ ТА ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ
НАВЧАННЯ ДЛЯ ДЕРЖАВНИХ ВЕТЕРИНАРНИХ ІНСПЕКТОРІВ СУМСЬКОЇ ТА ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

У актовому залі Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області 06 та 07 листопада 2018 року в рамках проекту міжнародної технічної допомоги "Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні" (далі – Проект) було проведено навчання (Модуль 3) з категоризації потужностей за ступенем ризику на тему: "Категоризація потужностей за ступенем ризику – практичні аспекти оцінки потужностей".

Дане навчання проводили Юрій Оглашенний, експерт з НАССР та простежуваності та Міна Барова, експерт з питань ветеринарії та безпечності харчових продуктів.

Участь у навчанні взяли фахівці Головних управлінь Сумської та Чернігівської областей. В перший день навчання були опрацьовані методики проведення інспекцій з метою категоризації потужностей відповідно до оцінки ризику та практичні аспекти категоризації потужностей на основі оцінки ризику:

  •  оцінювання виконання гігієнічних вимог;
  •  мікробіологічні критерії;
  •  програми – передумови та НАССР.

Учасники навчання були ознайомлені з проектом постанови Кабінету Міністрів України щодо критеріїв категоризації потужностей.

На другий день навчання фахівці Головних управлінь Держпродспоживслужби Сумської та Чернігівської областей відвідали ТОВ «Центральний ринок» по вул. Засумська 2, м. Суми, де відбулося проведення оцінювання потужності.

Наприкінці навчання відбулося обговорення результатів.

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу