Новини

18 Липень 12:39
Навчання для спеціалістів, які забезпечують здійснення державного контролю на бійнях, потужностях з розбирання та обвалювання м’яса
Навчання для спеціалістів, які забезпечують здійснення державного контролю на бійнях, потужностях з розбирання та обвалювання м’яса

На виконання рішення колегії Держпродспоживслужби України «Про підсумки роботи Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів за I квартал 2018 року та завдання на II квартал 2018 року, з метою виконання Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», наказу Міністерства аграрної політики 16.03.2108 № 141 «Про затвердження Порядку надання статусу офіційного ветеринарного лікаря, уповноваженого ветеринара, працівника бійні, уповноваженого на виконання обов’язків помічника державного ветеринарного інспектора, та здійснення їх діяльності», фахівцями управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії у приміщенні Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області 27 червня 2018 року проведено навчання для спеціалістів які забезпечують здійснення державного контролю на бійнях, потужностях з розбирання та обвалювання м’яса.

У ході навчання були висвітлені питання: дотримання вимог Законів України «Про ветеринарну медицину», «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», вимог наказу Мінагрополітики України від 16.03.2108 № 141 «Про затвердження Порядку надання статусу офіційного ветеринарного лікаря, уповноваженого ветеринара, працівника бійні, уповноваженого на виконання обов’язків помічника державного ветеринарного інспектора, та здійснення їх діяльності», впровадження та аудит системи НАССР, контроль за дотриманням програм виробничого контролю, ветеринарно-санітарні вимоги до переробного підприємства, ведення журналів

З присутніми фахівцями на навчанні, були проведені практичні навчання з заповненням описових чек-листів офіційного контролю, зауважень та пропозицій щодо відповідності законодавству, які впроваджуються на підприємствах для контролю офіційними ветеринарними лікарями та державними ветеринарними інспекторами, які здійснюють окремі заходи державного контролю на бійнях, м’ясопереробних підприємствах.

Навчання пройшло у вигляді жвавих обговорень нагальних проблем. Присутніми було задано ряд питань, на які вони отримали вичерпні відповіді, наприкінці навчання проведено оцінку знань.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.