Новини

14 Листопад 10:09
Навчання фахівців державних установ ветеринарної медицини
Навчання фахівців державних установ ветеринарної медицини

В приміщенні Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області  відбулися навчання та атестація фахівців  ветеринарної медицини державних установ ветеринарної медицини, з теоретичних та практичних знань щодо  проведення  передзабійного  ветеринарного  огляду  та ветеринарно-санітарної  експертизи  м'яса  та  м'ясних   продуктів згідно  з  Правилами  передзабійного ветеринарного огляду тварин і ветеринарно-санітарної  експертизи  м'яса  та  м'ясних  продуктів, нанесення позначки придатності й ветеринарних штампів для отримання офіційного допуску атестаційної комісії, у відповідності до  наказу Державного комітету ветеринарної медицини України  від 02.02.2010 року № 46.  

До  уваги слухачів були наголошені питання дотримання вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», застосування позначки придатності та ветеринарних штампів, дотримання вимог чинного законодавства при видачі ветеринарних документів, проведення післязабійного  огляду та ветеринарно-санітарної експертизи  м’яса. Фахівці пройшли також  практичні навчання з проведення ветеринарно-санітарної експертизи м’яса,  вимог до відбору проб, складання супровідних документів при виявленні паталогоанатомічних змін при  проведенні попереднього післязабійного огляду та ветеринарно-санітарної експертизи м’яса в лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи на ринку та Сумській регіональній державній лабораторії Держпродспоживслужби.

По закінченню навчань відбулося тестування, за результатами якого фахівці отримали  офіційний допуск атестаційної комісії.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.