Новини

13 Квітень 16:12
НАВЧАННЯ МАЙБУТНІХ УПОВНОВАЖЕНИХ ОСІБ
НАВЧАННЯ МАЙБУТНІХ УПОВНОВАЖЕНИХ ОСІБ

Фахівцями управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії 12-13.04.2018 року в  приміщенні Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області відбувся семінар-навчання для спеціалістів ветеринарної медицини, які мають намір працювати уповноваженими особами на підконтрольних підприємствах області.

В ході семінару були роз’яснені вимоги Законів України «Про ветеринарну медицину», «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», «Про побічні продукти тваринного походження, не призначені для споживання людиною», «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», дотримання вимог законодавства при видачі ветеринарних документів, ведення журналів, вхідному контролі сировини та допоміжних компонентів, програм виробничого контролю, впровадження та аудит системи НАССР.

Відповідно до затвердженого Плану роботи навчання спеціалістів ветеринарної медицини, учасники семінару відвідали державну лабораторію ветеринарно-санітарної експертизи на ринку м. Суми, де мали змогу ознайомитися з проведенням ветеринарно-санітарної експертизи сировини та продукції тваринного походження, нанесенням позначки придатності. На базі Сумської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби, слухачі продовжили навчання, де були висвітлені наступні питання: вимоги при проведенні досліджень виробничими лабораторіями; відбір зразків, кратність досліджень сировини, готової продукції, допоміжних компонентів, дезінфікуючих засобів тощо та по оформленню відповідних документів.

По закінченню навчання буде проведена атестація слухачів  семінар-навчання, за результатами якої, спеціалісти, які успішно складуть екзаменаційні завдання, зможуть працювати уповноваженими особами на підконтрольних підприємствах.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.