Новини

31 Жовтня 15:25
НАВЧАННЯ У РАМКАХ МІЖНАРОДНОГО ПРОЕКТУ
НАВЧАННЯ У РАМКАХ МІЖНАРОДНОГО ПРОЕКТУ

У рамках проекту міжнародної технічної допомоги "Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні" (далі – Проект) 06 та 07 листопада 2018 року буде проведено навчання (Модуль 3) з категоризації потужностей за ступенем ризику на тему: "Категоризація потужностей за ступенем ризику – практичні аспекти оцінки потужностей".

Навчання будуть проводити Юрій Оглашенний, експерт з НАССР і простежуваності та Міна Барова, експерт з питань ветеринарії та безпечності харчових продуктів.

Місце проведення: м. Суми, вул. Гамалія, 25, актова зала Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.