Новини

25 Жовтня 12:06
НАВЧАННЯ З НАССР
НАВЧАННЯ З НАССР

Минуло швидкоплинне літо, розпочався новий навчальний рік. Діти повернулися до підготовлених шкіл та дитсадків, де завчасно було проведено ремонти, на багатьох харчоблоках замінено обладнання та інвентар, адже організація харчування відіграє важливу роль в розвитку дитячого організму. Щоб умови перебування та виховання дітей були безпечними, а харчування в школі та дитсадках не стало причиною кишкових розладів, спеціалістами Шосткинського міськрайонного управління Головного управлінням Держпродспоживслужби в Сумській області 23 жовтня 2019 року в приміщенні управління освіти проведено семінар-навчання щодо впровадження системи НАССР на харчоблоках закладів дошкільної освіти міста.

Спеціалісти Шосткинського міськрайонного управління нагадали присутнім про необхідність впровадження системи НАССР в дошкільних навчальних закладах м. Шостка та довели до їх відома, що впровадження системи НАССР потребує детальної розробки усього технологічного процесу. Будь-яке недоопрацювання в питаннях управління безпекою продуктів харчування і готових страв здатне спричинити масові отруєння дітей. Також освітян було ознайомлено з методичними настановами та вимогами до впровадження системи НАССР, поширеними помилками при впровадженні системи HACCP та зразками базової блок-схем технологічного процесу.

Присутні керівники закладів освіти отримали кваліфіковані відповіді на поставлені запитання, обмінялись думками щодо впровадження системи НАССР та обмінялися власним досвідом щодо впровадження системи безпечності НАССР.

Присутнім було надано додаткові матеріали щодо даної теми.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.