Новини

23 Квітень 12:31
НЕ ДОПУСТИТИ ЕПІДЕМІЧНИХ УСКЛАДНЕНЬ
НЕ ДОПУСТИТИ ЕПІДЕМІЧНИХ УСКЛАДНЕНЬ

18 квітня 2019 року відбулося чергове засідання постійної обласної комісії з питань Техногенно-екологічної небезпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС) під головуванням очільника Сумської обласної державної адміністрації Миколи Клочка. Серед питань порядку денного, що виносилися на розгляд комісії – забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення області у весняно-літній період 2019 року та заходи щодо недопущення епідемічних ускладнень.

З доповіддю на засіданні виступила начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Валентина Тищенко.

Серед визначених пріоритетів – недопущення спалахів захворювань, пов’язаних з водним шляхом передачі інфекції, безпечне проведення оздоровчої кампанії, питання протидії торгівлі харчовими продуктами у невстановлених місцях, поводження з відходами та ряд інших.

Рішення комісії направлено до виконання органам влади та місцевого самоврядування.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.