Новини

11 Травень 11:06
НЕДРИГАЙЛІВСЬКИЙ РАЙОН ГОТУЄТЬСЯ ДО ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ ДІТЕЙ ВЛІТКУ 2019 РОКУ
НЕДРИГАЙЛІВСЬКИЙ РАЙОН ГОТУЄТЬСЯ ДО ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ ДІТЕЙ ВЛІТКУ 2019 РОКУ

Фахівцями Недригайлівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області 8 та 10 травня 2019 року проведені семінар-наради на тему: «Основні вимоги до організації роботи пришкільних відпочинкових таборів у період літнього оздоровлення у 2019 році».

Участь у заході взяли керівники загальноосвітніх, дошкільних навчальних закладів, дитячих відпочинкових таборів, персоналу їдалень та медпрацівників Недригайлівської об’єднаної територіальної громади, Коровинської і Вільшанської об’єднаних територіальних громад та інших закладів Недригайлівського району.

Під час заходу. основну увагу було приділено безпечному літньому відпочинку дітей у таборах з денним перебуванням, забезпеченню дотримання в закладах вимог санітарного законодавства, безпечності харчових продуктів, продовольчої сировини, наявності відповідних документів та дотримання санітарних норм під час організації харчування в оздоровчий період. Також було наголошено, про своєчасне проведення профілактичних заходів по знищенню кліщів в місцях відпочинку дітей.

Присутніх було проінформовано про проведення безкоштовного навчального он-лайн курсу ЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні», присвяченого розробці, запровадженню та забезпеченню функціонування процедур, заснованих на принципах системи НАССР.

По закінченню основної частини наради кожен із присутніх мав можливість поставити запитання та отримати на них вичерпні відповіді.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.