Новини

23 Травень 16:01
Обговорені основні питання з організації безпечного літнього оздоровлення дітей у 2019 році Липоводолинського району
Обговорені основні питання з організації безпечного літнього оздоровлення дітей у 2019 році Липоводолинського району

Липоводолинським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області спільно з відділом освіти проведено семінар - нараду з директорами шкіл, на якому висвітлені основні питання забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя під час літнього оздоровлення. Присутніх проінформовано про вимоги статті 39 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» щодо маркування харчових продуктів, а також обговорені інші питання дотримання законодавства при надходженні продуктів харчування. Учасникам наради доведена інформація про необхідність проведення заходів щодо профілактики захворювання на хворобу Лайма.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.